Sprawy rozwodowe

Sprawy rozwodowe rozpatrują sądy cywilne po otrzymaniu pozwu o rozwód. Orzeczenie może nastąpić wyłącznie na drodze procesu sądowego. Aby sprawa mogła zostać przeprowadzona niezbędne jest wykazanie zupełnego i trwałego rozkładu pożycia pomiędzy małżonkami. Przed złożeniem pozwu rozwodowego warto zaczerpnąć porady prawnej. Prawnik pomoże w przygotowaniu odpowiednich argumentów i dowodów w sprawie, tym samym znacznie skracając czas przeprowadzania sprawy rozwodowej. Adwokat rozwodowy udzieli porad prawnych również w kwestiach ściśle związanych z rozwodem, w tym między innymi kontaktu z dzieckiem po rozwodzie.

Adwokat rozwodowy

Dobry adwokat rozwodowy pomoże przejść przez sprawę rozwodową bezpiecznie, rozsądnie i sprawnie. Kancelaria Adwokacka dr Kingi Karsten oferuje porady prawne w sprawie rozwodów. Wspieramy klientów na każdym etapie postępowania. Oferujemy ocenę zasadności skierowania sprawy do sądu, tworzenie pism sądowych i opinii prawnych oraz zapewnienie delegacji w procesie. Ponadto, możemy przeprowadzić negocjacje przed wytoczeniem procesu w celu polubownego ustalenia niektórych kwestii.

W celu skorzystania z porad prawnych w zakresie rozwodu prosimy o kontakt. Jesteśmy w stanie udzielić konsultacji w Krakowie, Nowym Targu, Zakopanem oraz innych miejscowościach po wcześniejszym ustaleniu.

Napisz do mnie
imię i nazwisko* adres e-mail* telefon*
treść wiadomośći*
* pola obowiązkowe