Prawnik rodzinny

Prawo rodzinne to jedna z gałęzi prawa cywilnego, regulowana przez Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz Kodeks cywilny. Sprawy rodzinne stanowią jedne z najczęściej pojawiających się na wokandzie sądowej, jednocześnie poruszając niezwykle wrażliwe i delikatne materie – stosunki między małżonkami, rodzicami, dziećmi. Dobry adwokat prawa rodzinnego powinien zatem cechować się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale także empatią. Kancelaria Adwokacka dr Kingi Karsten specjalizuje się w prawie rodzinnym, świadcząc pomoc prawną w zakresie między innymi: rozwodów, separacji, małżeńskich umów majątkowych, podziału majątku, ustaleniu ojcostwa oraz kontaktach z dzieckiem po rozwodzie. W przypadku problemów w zakresie prawa porada udzielona przez prawnika rodzinnego może znacznie przyspieszyć postępowanie, tym samym ułatwiając przejście przez trudny i stresujący czas.

 

Adwokat rodzinny - dr Kinga Karsten

 

 

Adwokat rodzinny dr Kinga Karsten oferuje pomoc w zakresie prawa rodzinnego. Współpraca rozpoczyna się od udzielenia porady prawnej, podczas której następuje ocena zasadności skierowania sprawy do sądu. Adwokat uważnie wysłucha i przeanalizuje sytuację, by w efekcie podjąć odpowiednie kroki. W zakres naszych działań wchodzi pomoc przy tworzeniu pism sądowych oraz opinii prawnych, a także zapewnienie reprezentacji w procesie sądowym. Klienci mogą również liczyć na prowadzenie negocjacji w celu polubownego ustalenia poszczególnych kwestii, przed wytoczeniem procesu.

 

 

Adwokat rodzinny dr Kinga Karsten świadczy swoje usługi w Krakowie. Po uprzednim uzgodnieniu istnieje możliwość umówienia się na konsultacje również w innych miejscowościach.

 

Napisz do mnie
imię i nazwisko* adres e-mail* telefon*
treść wiadomośći*
* pola obowiązkowe